• Cevizlidere Mah. Mevlana Bul. No:221 İç Kapı No:36 Çankaya/Ankara
  • +90312 557 27 97
  • +90312 557 27 97
  • info@ceritogluenerji.com
  • info@ceritogluenerji.com

Karavanlar GES

Karavanlarda elektrik problemine son!

Sunduğu bu hizmet sayesinde, nerede olursanız olun, sınırsız ve kesintisiz elektriğin tadını çıkartın. Avrupa menşeli güneş panelleri baz alınarak kurulan sistemde yaklaşık 2-4 adet sanayi tipi güneş panelleri ile sistem dengesi sağlanıyor.

Gerekli mühendislik hesapları ile tüm ihtiyaçlarınızı aracın aküsüne ihtiyaç duymadan sağlayabileceksiniz. Kullanılan jel tipi akü ile uzun ömürlü kullanım sağlanacak. Kullanılan tam sinüs akıllı inventör sayesinde ise elektrikli aletlerinizin uygun voltaj değerinde akım ve gerilim çekmesi sağlanacaktır.

Ülkemiz genelinde bir çok karavan sahibi bireyler, akülerinin bitmesi endişesi ile şarj istasyonlarına bağlı kalıp, karavanın verdiği özgürlüğü yaşayamamaktadırlar. Sunduğumuz bu hizmet sayesinde, dilediğiniz kadar cihazı, lamba, mini buzdolabı, tv, kahve makinesi vb. eşyalarınızı dilediğiniz yerde dilediğiniz anda, şarj istasyonlarına bağlı kalmadan 7/24 kesintisiz bir şekilde kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz. Yapılan bu sistemle aracınıza hiçbir zarar verilmeyip aksine buzdolabı vb. elektrikli aletlerinizi kesintisiz güç temini sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar.

İşinde uzman ekibimiz, ihtiyacınıza göre size uygun fizibiliteyi hazırlayıp kurulumu gerçekleştirmektedir. Hazırladığımız ücretsiz fizibilite için bizle hemen iletişime geçin. Firmamız bu hizmette de akla ilk gelen firma olarak yerini almıştır. Geçmişten bu güne kurmuş olduğumuz 60MW’ı geçkin güneş enerji tecrübemizle her an akılcı çözümlerle yanınızdayız.