• Cevizlidere Mah. Mevlana Bul. No:221 İç Kapı No:36 Çankaya/Ankara
  • +90312 557 27 97
  • +90312 557 27 97
  • info@ceritogluenerji.com
  • info@ceritogluenerji.com
Ceritoğlu EnerjiFirma Profili

Ceritoğlu Dünya Enerji Sistemleri A.Ş.

Ceritoğlu Dünya Enerji Sistemleri A.Ş., güneş enerjisi sektöründe fotovoltaik(PV) enerji projeleri geliştirmek, mühendislik hizmetleri sunmak, anahtar teslim(EPC) hizmeti vermek, PV sistemlerde kullanılan ürünlerin tedariği yapmak ve bu sistemlere işletme & bakım hizmetlerini en doğru ve tarafsız şekilde sunmak başta olmak üzere enerji sektöründe çok geniş bir alanda faaliyet göstermek için Ankara ‘da kurulmuştur.


Enerji sektöründe uygulama tecrübesine sahip uzman kadrosu ve alt yapısı olan CERİTOĞLU, güneş panelleri ve invertör üreticileriyle doğrudan işbirliği yapmaktadır. Bir sistem entegratörü olarak kaliteli ürünleri, profosyonel mühendisliği ve montaj rekabetçi fiyatlarla birleştirip GES tesisleri kurarak ve bu tesislerin problemsiz çalışmalarını garanti etmektedir. Ayrıca bağımsız sistem entegratörü olarak belirli üretici ve ya kendi ürünleri ile sınırlı kalmadan, müşteri taleplerine ve santral spesifikasyonlarına esnek şekilde yanıt vermektedir.


Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CERİTOĞLU gelen tüm talep ve projelerde uzun işletme ömrüne ve yüksek güvenilirliği sahip ürünleri tercih etmektedir. Kullandığı tüm ürünler kendi sektöründe marka olmuştur.

Firma Profili | Ceritoğlu Enerji
Firma Profili | Ceritoğlu Enerji
Firma Profili | Ceritoğlu Enerji

Soru, Görüş ve Ücretsiz Bilgilendirme İçin

+90312 557 27 97
Ceritoğlu Enerji
Company LogoCeritoğlu Dünya Enerji Sistemleri A.Ş.

Başkanımızın Mesajı

Ceritoğlu şirketler Grubunun güzide kuruluşlarından biri olan Ceritoğlu Dünya Enerji Sistemleri A.Ş. Yurt içi ve yurt dışında yapmış olduğu projelerle herkes tarafından takdir kazanmayı başarmıştır.


25 yıllık ticari geçmişi ve engin tecrübeleri ile şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erdal YAŞAR ve sektörde adını üstün başarılarıyla duyuran dinamik kadromuz ülkemizin geleceğe daha umutla bakması için tüm heyecanı ve gayreti ile enerji sektöründe büyük bir hevesle hizmet vermektedir.


Yenilikçi bir anlayışı kendimize ilke edinerek her gün üzerine daha da koyarak sizlere en uygun çözümleri sunmak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Yönetim Kurulu Başkanı

Erdal YAŞAR

Ceritoğlu Enerji

Ceritoğlu | Dünya Enerji Sistemleri

Sürdürülebilir Bir Enerji Tedariğinin Sorumluluğunu Üstleniyoruz.

Keşif & Proje & İzinler

Enerji Üretimini Geliştirin

Keşif & Proje & İzinler

Keşif sonrası projelendirme ve tüm izin işlemleri tarafımızdan sizler için yapılarak tedarik ve kurulum işlemlerine geçilir.

Tedarik & Kurulum

Enerji Üretimini Geliştirin

Tedarik & Kurulum

Tüm tedarik ve kurulum işlemleri tarafımızdan sizleri yormadan yapıldıktan sonra, test ve bağlantı işlemlerine geçilir.

Test, Bağlantı & İzleme, Bakım

Enerji Üretimini Geliştirin

Test, Bağlantı & İzleme, Bakım

Test ve Bağlantılar sonrası, izleme sürecine girilir ve proje siz değerli ortaklarımıza teslim edilerek bakım süreçlerinde yanınızda olunur.

Ceritoğlu Enerji
Company LogoMisyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Ceritoğlu Dünya Enerji Sistemleri A.Ş. olarak misyonumuz, Türkiye’nin enerji kaynaklarının değerlendirilmesi, çevreye saygılı, ileri teknoloji ve bilgiyi verimliliğe dönüştüren, yenilik ve gelişmelere açık ve ülke ekonomisine en üst seviyede katkısı olan bir enerji şirketi olmaktır. Çok iyi yetişmiş kadrosu ile kısa süre içerisinde, sektöründe ilklere imza atmış ve standardı belirleyen firmalardan biri haline gelmeye çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Türkiye'nin en beğenilen ve en değerli dikey entegrasyona dayalı enerji şirketi olmak ve enerji de büyük çaplı bir oyuncu olmaktır. Gelişen teknolojiyi kullanarak, müşterilerimiz için değer yaratan kalite anlayışımız ile örnek bir şirket modeli oluşturarak ENERJİ sektöründe ilerlemektir. Bir çok kurum enerji talebinin projeksiyonları hakkında çalışma yapmaktadır.

Ceritoğlu Sektörel Duyuru Haber ve Makaleler

Haber, Duyuru ve Makaleler

En yeni enerji sistemleri hakkında haberler, Bilgilendirmeler, Makaleler ve daha fazlasını duyurular sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz...